Svetainę pritaikėme asmenims su regos negalia

Džiaugiamės, kad nuo šiol mūsų svetainė www.buhalteres.lt prieinama ir regos negalią turintiems asmenims. Funkcionalumai įdiegti konsultuojantis su Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (LASS).

„Remiantis įvairiais duomenimis, Lietuvoje gyvena apie 15 000 regos negalią turinčių žmonių. Siekėme savo paslaugas pritaikyti jų poreikiams. Tikimės, kad tai paskatins drąsiau imtis verslo ir padės jį lengviau valdyti“, – pažymi „buhalterės.lt“ vadovas Laimis Jančiūnas.

„Reta įmonė ir svetaines kuriantys programuotojai taip kruopščiai išanalizuoja ir įsigilina į prieinamumo specifiką. Man, kaip tiesioginiam ekrano skaitymo programos vartotojui, labai smagu matyti tokį teigiamą pokytį. Dėkoju už nuoširdų ir operatyvų bendradarbiavimą“, – sako Andžejus Ravanas, LASS atstovas.

Svetainėje www.buhalteres.lt skelbiama informacija apie buhalterines paslaugas, taip pat naudingi apskaitos patarimai, skaičiuoklės, buhalterinių dokumentų ruošiniai, video instrukcijos, kaip suteikti įgaliojimus institucijose, užpildyti formas ir kt.

Dalintis:
buhalterine apskaita app

„Buhalterės.lt“ programėlė

  • Valdykite apskaitos dokumentus
  • Susisiekite su buhalteriu
  • Sužinokite svarbiausias mokesčių naujoves