Atsiliepimai

Vertiname bendradarbiavimą su UAB buhalterės.lt, nes visada malonu dirbti su savo srities profesionalais. Į visus iškilusius klausimus gauname tikslius ir argumentuotus atsakymus, apskaita tvarkoma atidžiai ir laiku. Kadangi mūsų įmonei sezoniškumas daro gana nemažą įtaką – itin palankiai vertiname lanksčią atsiskaitymo tvarką, kai buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo apskaitos dokumentų kiekio. Nuoširdžiai dėkojame UAB buhalterės.lt ir su mumis daugiausiai dirbančiai Danutei Mendelienei.

MB „OG rings“
Vadovė J. Žeruolytė

Darbai su Jumis vyksta tikrai labai sklandžiai ir operatyviai, gavome tikrai puikią ir profesionalią buhalterę Žanetą. VŠĮ „Musė maišė“ naudodamasi Jūsų paslaugomis esame ramūs, kad iš buhalterinės pusės įmonėje nebus jokių nesklandumų ar netikslumų.

VšĮ „Musė maišė“
Vadovė D. Stagniūnienė

Galiu tik pasakyti, kad dirbdami su buhalterės.lt įmone jokių problemų dėl buhalterijos ir kitų su mokesčio baze susijusių klausimų neturime. Pavyzdžiui, 2013 metais mokesčių inspekcija, kuriai buvo pateiktos neteisingos ataskaitos, iš kompanijos sąskaitos išskaitė nemažą (tikrai nemažą) sumą. Tai įvyko dėl ankstesnės buhalterinę apskaitą tvarkančios įmonės kaltės, kuri, beje, net nebandė savo klaidos ištaisyti. Tada aš kreipiausi asmeniškai į UAB buhalterės.lt įmonės vadovą Laimį Jančiūną, kuris man viską labai aiškiai ir suprantamai papasakojo. Kaip įmonė dirba, kokie yra reikalavimai ir t. t. Nieko neskaidraus ir paviršinio, kas būdinga kai kurioms analogiškas paslaugas teikiančioms įmonėms. Galiausiai visi su Mokesčių inspekcija ir pinigų grąžinimu susiję klausimai buvo pilnai išspręsti, o išskaitos lėšos grąžintos visa apimtimi. Norėčiau pažymėti, kad niekur eiti, bėgti, skambinti ir t. t. visai nereikėjo. Viską padarė buhalterė Diana Mačionienė, kuriai norėčiau pareikšti atskirą padėką. Viskas padaryta labai korektiškai, profesionaliai ir sklandžiai.

UAB „Marketspot group“
Vadovas Z. Khodjaev

Jau daug metų dirbame su UAB buhalterės.lt, nes jie operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus su buhalterine apskaita, o prireikus – išsamiai konsultuoja. Taip pat rūpinasi klientais – siunčia priminimus, aktualias naujienas ir klausia klientų nuomonės.

UAB „Vaiduokliai“
Vadovė V. Šulniūtė

Neturiu nei menkiausios pastabos. Viskas atliekama laiku, atsakingai. Į visus klausimus atsakoma nedelsiant.

UAB „Kleora“
Vadovė S. Medzevičiūtė-Gudeliauskienė

Viskas super. Noriu išskirtinai pagirti man priskirtą buhalterę (Božena Sliževska) : greitas ir malonus bendravimas.

MB „Digero“
Vadovas D. Dilda
Esu labai patenkintas UAB buhalterės.lt komandos darbu. 10/10. Kompetentingai greitas vadovas, profesionaliai tikslios darbuotojos. Gavau ir gaunu atsakymus į man rūpimus klausimus. Džiaugiuosi, kad man patariama, kaip tvarkytis, į ką atkreipti dėmesį. Jaučiuosi saugiai, žinodamas, kad viskas gerai, viskas laiku, padaryta kas reikalinga gerai ir laiku. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Dianai, Rūtai ir Laimiui!
VšĮ „Camane“
Vadovas S. Gerdauskas

Gera žinoti, kad šalia turi tikrą komandos narį visada pasirengusį padėti, patarti ir atsakyti į iškilusius klausimus. UAB buhalterės.lt tikrai patikimas partneris.

UAB „Litmus pro hygiena“
Vadovas E. Lekerauskas

Vertiname bendradarbiavimą su UAB buhalterės.lt už profesionalumą ir lankstumą, atsižvelgiant į mūsų poreikius. Tikimės ir tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo ir augimo kartu.

UAB „Ženkliukų amatas“
Vadovas M. Stukas

Puikiai darbuojatės, visada sulaukiu atsakymų į savo klausimus.

MB „Labi“
Vadovas V. Tamošaitis

Pačioje pradžioje pradėjus dirbti su Jūsų įmone, viskas buvo paaiškinta ir visi klausimai buvo atsakyti. Jeigu tik kokie klausimai iškyla, paskambinus man priskirtai buhalterei ji atsako viską paprastai. Dirbate puikiai, neturiu priekaištų.

MB „Vilius Dzūkas“
Vadovas V. Nedzveckas

Visada labai greitai ir gerai sutvarkomi dokumentai. Galima konsultuotis ir gauti patarimų. Ačiū.

Asociacija „Socialinės ir emocinės komunikacijos centras“
Vadovė S. Žilienė

Esu patenkintas kompetencija, profesionalumu, bei Jūsų darbuotojų suteikiamų paslaugų kokybe.

MB „Juškajna“
Vadovas M. Juška

Labai džiugina malonus, nuoširdus (ne apsimestinis) bendravimas. Supratingumas, operatyvumas, taip pat nuolatinė visapusiška pagalba atsakant į visus klausimus. Puikus įmonės dokumentų tvarkymas ir profesionalus vyr. buhalterės Žanetos Stundžienės darbas, savo profesijos išmanymas.

VšĮ „Amžių būtovė“
Vadovė I. Brazdeikienė

Bendradarbiaujame su įmone UAB buhalterės.lt pirmus metus, bet jau galime įvertinti jų profesionalumą ir atsidavimą darbui bei klientams. Visada viskas atliekama laiku ir kokybiškai. Buhalterė Diana, su kuria tiesiogiai bendraujame yra labai gera savo srities specialistė ir visada galime ja pasitikėti. Jau dabar matome, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ne vienerius metus.

UAB „Mistiq“
Vadovė A. Stefanina

Jūsų firmos paslaugomis naudojamės ~ 7 mėnesius – tai nėra ilgas laikas. Galiu pasakyti tik tiek, kad į iškilusius klausimus buhalterė Žaneta Stundžienė reaguoja greitai, matosi jog žmogus išmano savo darbą yra paslaugi, klausimus išsprendžia per minimalų laiką. Maloniai bendrauja telefoninių pokalbių metu. Atsakymus pateikia konkrečiai ir aiškiai. Paslaugų kokybė tenkina ir puikiai atitinka mūsų lūkesčius.

MB „Baltoji biotechnoligija“
Vadovas A. Jurys

Įmonės veikla, kaip jachta jūroje. Kiekviena diena skirtinga, ir štiliai būna čia ir uraganai. Tik su gera komanda gali įveikti sunkum us ir veržtis į priekį. Džiaugiamės, kad mūsų įguloje yra Natalija, kuri padeda mums vairuoti mūsų jachtą į priekį. Ačiū UAB buhalterės.lt kolektyvui.

UAB „Archyvo naikinimo paslaugos“
Vadovė M. Baltrūnienė

Mes savo buhaltere, Giedre Buragiene, esame labai patenkinti. Kadangi esame labai jauni ir susiduriame su verslo administravimo iššūkiais, o buhalterinė apskaita mums apskritai svetima, iš Giedrės gauname visokeriopą pagalbą. Mums versle svarbiausia verslo etika, bendravimas ir abipusė bendrystė. Prioritetas – bendravimas. Džiaugiamės dirbdami su tokiu šiltu ir komunikabiliu specialistu.

UAB „Jungtinis Konsultavimo Centras“
Vadovė E. Hallett

Savo įmonės veikloje stengiamės koncentruotis į tai kas padeda uždirbti pinigus. Todėl nenorime skirti dėmesio buhalterijos niuansams. Esame patenkinti bendradarbiavimu su UAB buhalterės.lt, nes turime mums priskirtą buhalterę  į kurią galime bet kada kreiptis ir kuri mus konsultuoja ar sutvarko reikiamus dokumentus. O samdyti buhalterę, mums kaip pradedančiai įmonei būtų nepraktiška.

MB „Cognitio“
Vadovas T. Kildušis

Viskas puiku, negaliu atsidžiaugti apskaitos įmonės pasirinkimu. Ieva Guobienė puiki specialistė, visada malonu bendrauti.

Teatras vaikams „Pradžia“
Vadovė A. Paukštytė

Norime paminėti, kad jūsų paslaugomis naudojamės jau vienerius metus. Tai yra geras bendradarbiavimas, paslaugos teikiamos kokybiškai ir laiku. Atskirai dėkojame Svetlanai Zimnickienei, kuri tvarko mūsų buhalteriją. Labai kompetentinga ir paslaugi darbuotoja.

SIA „KL INDUSTRIES“
Vadovė K. Polanska

Esame labai patenkinti UAB buhalterės.lt paslaugomis, kuriomis jau naudojamės daugiau nei vienerius metus ir esame tikri, kad pasirinkti šią įmonę buvo teisingas sprendimas. Esame ypatingai patenkinti „mūsų“ buhalterės Irinos darbu, kuri itin gretai reaguoja į mūsų klausimus, profesionaliai padeda kilus klausimams. Užtikrintai galėtume rekomenduoti UAB buhalterės.lt, kadangi kainos ir kokybės santykis išties puikus.

ApS „Ascend“
Vadovė R. Karčiauskienė

Džiugina bendravimas ir teikiama geranoriška Boženos Sliževskos pagalba. Manau, viską darot labai gerai.

MB „Fonta“
Vadovas M. Šlekys

Rekomenduoju UAB buhalterės.lt mažoms pradedančioms įmonėms. Greitas įmonės atidarymas, malonus aptarnavimas, kainos pritaikytos mažai įmonei.

MB „Laboratorija“
Vadovas L. Merkevičius

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su buhaltere Danute Mendeliene. Puiku, kai galima be užuolankų kreiptis visais rūpimais klausimais – visada gausi išsamų atsakymą! Be to, Danutė labai malonus ir šiltas žmogus.

MB „TV lingua“
Vadovė A. Sabaliauskaitė

Džiugina profesionali man paskirta buhalterė (Danutė Svirskaitė), malonus jos bendravimas ir asistavimas telefonu iškylančiais klausimais.

MB „Piritas“
Vadovas G. Krištopaitis

Viskas puiku, buhalterė Božena tobulai atlieka savo darbą, visada atsako į rūpimus klausimus, padeda, pataria. Dėkoju Jai ir visai Jūsų komandai.

MB „Emgita“
Vadovė G. Juonytė-Skominienė

Sėkmingai judėti į priekį galima tada, kai dirbi su savo srities profesionalais, kuriais pasitiki. Su UAB buhalterės.lt mes dirbame jau trejus metus ir dar nė karto nekilo dvejonių dėl kompetencijos, patirties ar supratimo. Esame visapusiškai patenkinti ir džiaugiamės, galėdami augti kartu, nors pasiūlymų iš įvairių konkurentų gauname kone kiekvieną savaitę.

UAB „Socialus marketingas“
Vadovas A. Žakas

Mane iš esmės džiugina Jūsų paslaugos, žinoma, turbūt tai priklauso ir nuo priskirtos buhalterės, bet šiaip labai maloni komanda. Tvarkau dviejų įmonių apskaitą pas jus ir tikrai viskas gerai, palyginus, ką girdžiu iš partnerių, kiek jiems kyla iššūkių analogiškose situacijose.

UAB „Instead OF“
Vadovas A. Toliušis

Su buhalterinių paslaugų įmone UAB buhalterės.lt bendradarbiauju beveik pusantrų metų. Šią firmą drąsiai rekomenduočiau bet kam, kas tik paklaustų mano patarimo, ir štai kodėl: Geras servisas — tas, kurio nepastebi, nes pasitiki. Kuo geresnis tiekėjas — interneto, ryšio, vandens ar elektros — tuo rečiau apie jį prisimeni. Buhalterinė apskaita tuo nesiskiria nuo kitų paslaugų: kuo ji profesionalesnė, tuo mažiau pastebima ir tuo labiau patikima. Jų darbo nepastebi tol, kol pačiam neiškyla klausimų. Tiesiog žinai, kad viskas bus padaryta gerai ir laiku. O klausimui iškilus, gausi profesionalų bei geranorišką atsakymą per trumpiausią laiką, be varginančių formalumų.

Ačiū jums, kolegos!

UAB „Salvus orbis“, MB „Sveika planeta“
Vadovas V. Tombak

Buhalterija dažnai atrodo niūrokai ir painiai, tačiau ne su šiomis merginomis. Kad ir kokie klausimai kiltų – atsakymas ir pagalba atkeliauja netrukus, o kartu mus pasiekia ir šiltas bei patarimų kupinas pokalbis. Tai dalykiška , profesionali, greita ir draugiška komanda. Džiaugiamės mūsų partneryste ir draugyste.

UAB „Mama, aš sergu”
Vadovė S. Maneikytė

Viskas puiku, esu labai patenkintas Jūsų teikiamomis paslaugomis. Labiausiai džiugina nuoširdus ir malonus bendravimas.

MB „Opkodas“
Vadovas E. Pranka

Labiausiai džiugina operatyvumas, greitis, greitos konsultacijos ir išsamūs paaiškinimai.

MB „Esprenda“
Vadovas R. Yla

UAB buhalterės.lt vertinu kaip tikrai šaunų kolektyvą, tikrai puikiai atliekantį visas atsirandančias užduotis. Bendraujant su asmenine mums paskirta įmonės atstove galima atsiliepti tik gerai, nes visi mūsų lūkesčiai patenkinti. Dėkui už gerą darbą.

MB „Kraustymėlis.lt“
Vadovas J. Liauksminas

Dirbame su buhaltere Beata, viskas labai tenkina, visada gauname atsakymus į rūpimus klausimus, paaiškina kas būna neaišku. Visa administracija šauni, bendrauja maloniai, nusiskundimų neturime, didelį AČIŪ tariame buhalterei Beatai ir visai UAB buhalterės.lt komandai, bei dėkojame už suteiktas žinias, kantrybę ir operatyvumą.

MB „Paslaugos LT“
Vadovė J. Stankienė

Aš patenkinta viskuo, labai džiaugiuosi su jumis susipažinus. Ačiū.

UAB „Airiba“
Vadovė R. Stepanovaitė