Atsiliepimai

Puikiai darbuojatės, visada sulaukiu atsakymų į savo klausimus.

MB „Labi“
Vadovas V. Tamošaitis

Visada labai greitai ir gerai sutvarkomi dokumentai. Galima konsultuotis ir gauti patarimų. Ačiū.

Asociacija „Socialinės ir emocinės komunikacijos centras“
Vadovė S. Žilienė

Viskas puiku, esu labai patenkintas Jūsų teikiamomis paslaugomis. Labiausiai džiugina nuoširdus ir malonus bendravimas.

MB „Opkodas“
Vadovas E. Pranka

Pačioje pradžioje pradėjus dirbti su Jūsų įmone, viskas buvo paaiškinta ir visi klausimai buvo atsakyti. Jeigu tik kokie klausimai iškyla, paskambinus man priskirtai buhalterei ji atsako viską paprastai. Dirbate puikiai, neturiu priekaištų.

MB „Vilius Dzūkas“
Vadovas V. Nedzveckas

Neturiu nei menkiausios pastabos. Viskas atliekama laiku, atsakingai. Į visus klausimus atsakoma nedelsiant.

UAB „Kleora“
Vadovė S. Medzevičiūtė-Gudeliauskienė

Viskas super. Noriu išskirtinai pagirti man priskirtą buhalterę (Božena Sliževska) : greitas ir malonus bendravimas.

MB „Digero“
Vadovas D. Dilda

UAB buhalterės.lt vertinu kaip tikrai šaunų kolektyvą, tikrai puikiai atliekantį visas atsirandančias užduotis. Bendraujant su asmenine mums paskirta įmonės atstove galima atsiliepti tik gerai, nes visi mūsų lūkesčiai patenkinti. Dėkui už gerą darbą.

MB „Kraustymėlis.lt“
Vadovas J. Liauksminas

Džiugina bendravimas ir teikiama geranoriška Boženos Sliževskos pagalba. Manau, viską darot labai gerai.

MB „Fonta“
Vadovas M. Šlekys

Gera žinoti, kad šalia turi tikrą komandos narį visada pasirengusį padėti, patarti ir atsakyti į iškilusius klausimus. UAB buhalterės.lt tikrai patikimas partneris.

Litmus LT, UAB
Vadovas E. Lekerauskas

Jau daug metų dirbame su UAB buhalterės.lt, nes jie operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus su buhalterine apskaita, o prireikus – išsamiai konsultuoja. Taip pat rūpinasi klientais – siunčia priminimus, aktualias naujienas ir klausia klientų nuomonės.

Opatrip.com, MB
Vadovė V. Šulniūtė

Viskas puiku, negaliu atsidžiaugti apskaitos įmonės pasirinkimu. Ieva Guobienė puiki specialistė, visada malonu bendrauti.

Teatras vaikams „Pradžia“
Vadovė A. Paukštytė

Viskas puiku, buhalterė Božena tobulai atlieka savo darbą, visada atsako į rūpimus klausimus, padeda, pataria. Dėkoju Jai ir visai Jūsų komandai.

MB „Emgita“
Vadovė G. Juonytė-Skominienė

Vertiname bendradarbiavimą su UAB buhalterės.lt už profesionalumą ir lankstumą, atsižvelgiant į mūsų poreikius. Tikimės ir tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo ir augimo kartu.

Development Crew, MB
Vadovas M. Stukas

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su buhaltere Danute Mendeliene. Puiku, kai galima be užuolankų kreiptis visais rūpimais klausimais – visada gausi išsamų atsakymą! Be to, Danutė labai malonus ir šiltas žmogus.

MB „TV lingua“
Vadovė A. Sabaliauskaitė

Mane iš esmės džiugina Jūsų paslaugos, žinoma, turbūt tai priklauso ir nuo priskirtos buhalterės, bet šiaip labai maloni komanda. Tvarkau dviejų įmonių apskaitą pas jus ir tikrai viskas gerai, palyginus, ką girdžiu iš partnerių, kiek jiems kyla iššūkių analogiškose situacijose.

UAB „Instead OF“
Vadovas A. Toliušis

Mes savo buhaltere, Giedre Buragiene, esame labai patenkinti. Kadangi esame labai jauni ir susiduriame su verslo administravimo iššūkiais, o buhalterinė apskaita mums apskritai svetima, iš Giedrės gauname visokeriopą pagalbą. Mums versle svarbiausia verslo etika, bendravimas ir abipusė bendrystė. Prioritetas – bendravimas. Džiaugiamės dirbdami su tokiu šiltu ir komunikabiliu specialistu.

UAB „Jungtinis Konsultavimo Centras“
Vadovė E. Hallett

Savo įmonės veikloje stengiamės koncentruotis į tai kas padeda uždirbti pinigus. Todėl nenorime skirti dėmesio buhalterijos niuansams. Esame patenkinti bendradarbiavimu su UAB buhalterės.lt, nes turime mums priskirtą buhalterę  į kurią galime bet kada kreiptis ir kuri mus konsultuoja ar sutvarko reikiamus dokumentus. O samdyti buhalterę, mums kaip pradedančiai įmonei būtų nepraktiška.

Tech bay, UAB
Vadovas T. Kildušis

Aš patenkinta viskuo, labai džiaugiuosi su jumis susipažinus. Ačiū.

UAB „Airiba“
Vadovė R. Stepanovaitė
Esu labai patenkintas UAB buhalterės.lt komandos darbu. 10/10. Kompetentingai greitas vadovas, profesionaliai tikslios darbuotojos. Gavau ir gaunu atsakymus į man rūpimus klausimus. Džiaugiuosi, kad man patariama, kaip tvarkytis, į ką atkreipti dėmesį. Jaučiuosi saugiai, žinodamas, kad viskas gerai, viskas laiku, padaryta kas reikalinga gerai ir laiku. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Dianai, Rūtai ir Laimiui!
VšĮ „Camane“
Vadovas S. Gerdauskas