Atsiliepimai

daugiau

Sėkmingai judėti į priekį galima tada, kai dirbi su savo srities profesionalais, kuriais pasitiki. Su “buhalterės.lt” mes dirbame jau trejus metus ir dar nė karto nekilo dvejonių dėl kompetencijos, patirties ar supratimo. Esame visapusiškai patenkinti ir džiaugiamės, galėdami augti kartu, nors pasiūlymų iš įvairių konkurentų gauname kone kiekvieną savaitę.

daugiau

Labiausiai džiugina operatyvumas, greitis, greitos konsultacijos ir išsamūs paaiškinimai.

UAB „Dogus“
D. Česnavičius
daugiau

buhalterės.lt atlieka savo darbą kruopščiai, sąžiningai ir laiku. Ypatingai dėkingas mums priskirtai buhalterei už išsamius atsakymus, patarimus ir gerą nuotaiką. Šią įmonę drąsiai rekomenduoju.

daugiau

Jau daug metų dirbame su „buhalterės.lt“, nes jie operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus su buhalterine apskaita, o prireikus – išsamiai konsultuoja. Taip pat rūpinasi klientais – siunčia priminimus, aktualias naujienas ir klausia klientų nuomonės.

daugiau

Su buhalterinių paslaugų įmone „buhalterės.lt“ bendradarbiauju beveik pusantrų metų. Šią firmą drąsiai rekomenduočiau bet kam, kas tik paklaustų mano patarimo, ir štai kodėl: Geras servisas — tas, kurio nepastebi, nes pasitiki. Kuo geresnis tiekėjas — interneto, ryšio, vandens ar elektros — tuo rečiau apie jį prisimeni. Buhalterinė apskaita tuo nesiskiria nuo kitų paslaugų: kuo ji profesionalesnė, tuo mažiau pastebima ir tuo labiau patikima. Jų darbo nepastebi tol, kol pačiam neiškyla klausimų. Tiesiog žinai, kad viskas bus padaryta gerai ir laiku. O klausimui iškilus, gausi profesionalų bei geranorišką atsakymą per trumpiausią laiką, be varginančių formalumų.

Ačiū jums, kolegos!

MB „Laboratorija“
L. Merkevičius
daugiau

Rekomenduoju buhalterės.lt mažoms pradedančioms įmonėms. Greitas įmonės atidarymas, malonus aptarnavimas, kainos pritaikytos mažai įmonei.

daugiau

buhalterės.lt vertinu kaip tikrai šaunų kolektyvą, tikrai puikiai atliekantį visas atsirandančias užduotis. Bendraujant su asmenine mums paskirta įmonės atstove galima atsiliepti tik gerai, nes visi mūsų lūkesčiai patenkinti. Dėkui už gerą darbą.

daugiau

Jūsų firmos paslaugomis naudojamės ~ 7 mėnesius – tai nėra ilgas laikas. Galiu pasakyti tik tiek, kad į iškilusius klausimus buhalterė Žaneta Stundžienė reaguoja greitai, matosi jog žmogus išmano savo darbą yra paslaugi, klausimus išsprendžia per minimalų laiką. Maloniai bendrauja telefoninių pokalbių metu. Atsakymus pateikia konkrečiai ir aiškiai. Paslaugų kokybė tenkina ir puikiai atitinka mūsų lūkesčius.

UAB „Mistiq“
UAB „Mistiq“
A. Stefanina
daugiau

Bendradarbiaujame su įmone buhalterės.lt pirmus metus, bet jau galime įvertinti jų profesionalumą ir atsidavimą darbui bei klientams. Visada viskas atliekama laiku ir kokybiškai. Buhalterė Diana, su kuria tiesiogiai bendraujame yra labai gera savo srities specialistė ir visada galime ja pasitikėti. Jau dabar matome, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ne vienerius metus.

MB „OG rings“
MB „OG rings“
J. Žeruolytė
daugiau

Vertiname bendradarbiavimą su “buhalterės.lt”, nes visada malonu dirbti su savo srities profesionalais. Į visus iškilusius klausimus gauname tikslius ir argumentuotus atsakymus, apskaita tvarkoma atidžiai ir laiku. Kadangi mūsų įmonei sezoniškumas daro gana nemažą įtaką – itin palankiai vertiname lanksčią atsiskaitymo tvarką, kai buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo apskaitos dokumentų kiekio. Nuoširdžiai dėkojame “buhalterės.lt” ir su mumis daugiausiai dirbančiai Danutei Mendelienei.

VŠĮ „Camane“
VŠĮ „Camane“
S. Gerdauskas
daugiau

Esu labai patenkintas buhalterės.lt komandos darbu. 10/10. Kompetentingai greitas vadovas, profesionaliai tikslios darbuotojos. Gavau ir gaunu atsakymus į man rūpimus klausimus. Džiaugiuosi, kad man patariama, kaip tvarkytis, į ką atkreipti dėmesį. Jaučiuosi saugiai, žinodamas, kad viskas gerai, viskas laiku, padaryta kas reikalinga gerai ir laiku. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Dianai, Rūtai ir Laimiui!

daugiau

Įmonės veikla, kaip jachta jūroje. Kiekviena diena skirtinga, ir štiliai būna čia ir uraganai. Tik su gera komanda gali įveikti sunkum us ir veržtis į priekį. Džiaugiamės, kad mūsų įguloje yra Natalija, kuri padeda mums vairuoti mūsų jachtą į priekį. Ačiū buhalterės.lt kolektyvui.

MB „Piritas“
MB „Piritas“
G. Krištopaitis
daugiau

Džiugina profesionali man paskirta buhalterė (Danutė Svirskaitė), malonus jos bendravimas ir asistavimas telefonu iškylančiais klausimais.

daugiau

Džiugina konkretumas ir nuoseklumas. Visa kita – puiku!

MB „Digero“
MB „Digero“
Donatas. D.
daugiau

Viskas super. Noriu išskirtinai pagirti man priskirtą buhalterę (Božena Sliževska) : greitas ir malonus bendravimas.

MB „Cognitio“
MB „Cognitio“
T. Kildušis
daugiau

Savo įmonės veikloje stengiamės koncentruotis į tai kas padeda uždirbti pinigus. Todėl nenorime skirti dėmesio buhalterijos niuansams. Esame patenkinti bendradarbiavimu su buhalterės.lt, nes turime mums priskirtą buhalterę  į kurią galime bet kada kreiptis ir kuri mus konsultuoja ar sutvarko reikiamus dokumentus. O samdyti buhalterę, mums kaip pradedančiai įmonei būtų nepraktiška.

daugiau

Gera žinoti, kad šalia turi tikrą komandos narį visada pasirengusį padėti, patarti ir atsakyti į iškilusius klausimus. „buhalterės.lt“ tikrai patikimas partneris.

daugiau

Galiu tik pasakyti, kad dirbdami su buhalterės.lt įmone jokių problemų dėl buhalterijos ir kitų su mokesčio baze susijusių klausimų neturime. Pavyzdžiui, 2013 metais mokesčių inspekcija, kuriai buvo pateiktos neteisingos ataskaitos, iš kompanijos sąskaitos išskaitė nemažą (tikrai nemažą) sumą. Tai įvyko dėl ankstesnės buhalterinę apskaitą tvarkančios įmonės kaltės, kuri, beje, net nebandė savo klaidos ištaisyti. Tada aš kreipiausi asmeniškai į buhalterės.lt įmonės vadybininką Laimį Jančiūną, kuris man viską labai aiškiai ir suprantamai papasakojo. Kaip įmonė dirba, kokie yra reikalavimai ir t. t. Nieko neskaidraus ir paviršinio, kas būdinga kai kurioms analogiškas paslaugas teikiančioms įmonėms. Galiausiai visi su Mokesčių inspekcija ir pinigų grąžinimu susiję klausimai buvo pilnai išspręsti, o išskaitos lėšos grąžintos visa apimtimi. Norėčiau pažymėti, kad niekur eiti, bėgti, skambinti ir t. t. visai nereikėjo. Viską padarė buhalterė Diana Mačionienė, kuriai norėčiau pareikšti atskirą padėką. Viskas padaryta labai korektiškai, profesionaliai ir sklandžiai.

daugiau

Vertiname bendradarbiavimą su UAB „buhalterės.lt“ už profesionalumą ir lankstumą, atsižvelgiant į mūsų poreikius. Tikimės ir tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo ir augimo kartu.

daugiau

Norime paminėti, kad jūsų paslaugomis naudojamės jau vienerius metus. Tai yra geras bendradarbiavimas, paslaugos teikiamos kokybiškai ir laiku. Atskirai dėkojame Svetlanai Zimnickienei, kuri tvarko mūsų buhalteriją. Labai kompetentinga ir paslaugi darbuotoja.

MB „Fonta“
MB „Fonta“
M. Šlekys
daugiau

Džiugina bendravimas ir teikiama geranoriška Boženos Sliževskos pagalba. Manau viską darot labai gerai.

MB „Emgita“
MB „Emgita“
G. Juonytė-Skominienė
daugiau

Viskas puiku, buhalterė Božena tobulai atlieka savo darbą, visada atsako į rūpimus klausimus, padeda, pataria. Dėkoju Jai ir visai Jūsų komandai.

MB „TV lingua“
MB „TV lingua“
A. Sabaliauskaitė
daugiau

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su buhaltere Danute Mendeliene. Puiku, kai galima be užuolankų kreiptis visais rūpimais klausimais – visada gausi išsamų atsakymą! Be to, Danutė labai malonus ir šiltas žmogus.