Atsiliepimai | Buhalteres.lt

Atsiliepimai

UAB „Socialus marketingas“
A. Žakas
daugiau

Sėkmingai judėti į priekį galima tada, kai dirbi su savo srities profesionalais, kuriais pasitiki. Su “Bonus socius” mes dirbame jau trejus metus ir dar nė karto nekilo dvejonių dėl kompetencijos, patirties ar supratimo. Esame visapusiškai patenkinti ir džiaugiamės, galėdami augti kartu, nors pasiūlymų iš įvairių konkurentų gauname kone kiekvieną savaitę.

MB „Esprenda“
R. Yla
daugiau

Labiausiai džiugina operatyvumas, greitis, greitos konsultacijos ir išsamūs paaiškinimai.

UAB „Dogus“
D. Česnavičius
daugiau

Bonus Socius atlieka savo darbą kruopščiai, sąžiningai ir laiku. Ypatingai dėkingas mums priskirtai buhalterei už išsamius atsakymus, patarimus ir gerą nuotaiką. Šią įmonę drąsiai rekomenduoju.

UAB „Vaiduokliai“
V. Šulniūtė
daugiau

Jau daug metų dirbame su „Bonus socius“, nes jie operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus su buhalterine apskaita, o prireikus – išsamiai konsultuoja. Taip pat rūpinasi klientais – siunčia priminimus, aktualias naujienas ir klausia klientų nuomonės.

UAB „Salvus orbis“, MB „Sveika planeta“
V. Tombak
daugiau

Su buhalterinių paslaugų įmone „Bonus socius“ bendradarbiauju beveik pusantrų metų. Šią firmą drąsiai rekomenduočiau bet kam, kas tik paklaustų mano patarimo, ir štai kodėl: Geras servisas — tas, kurio nepastebi, nes pasitiki. Kuo geresnis tiekėjas — interneto, ryšio, vandens ar elektros — tuo rečiau apie jį prisimeni. Buhalterinė apskaita tuo nesiskiria nuo kitų paslaugų: kuo ji profesionalesnė, tuo mažiau pastebima ir tuo labiau patikima. „Bonus socius“, kurios pavadinimas, išvertus iš lotynų kalbos reiškia „geras partneris“, tikrai turi teisė į šį pavadinimą. Jų darbo nepastebi tol, kol pačiam neiškyla klausimų. Tiesiog žinai, kad viskas bus padaryta gerai ir laiku. O klausimui iškilus, gausi profesionalų bei geranorišką atsakymą per trumpiausią laiką, be varginančių formalumų.

Ačiū jums, kolegos!

MB „Laboratorija“
L. Merkevičius
daugiau

Rekomenduoju Bonus Socius mažoms pradedančioms įmonėms. Greitas įmonės atidarymas, malonus aptarnavimas, kainos pritaikytos mažai įmonei.

MB „Liauksmina“
J. Liauksminas
daugiau

Bonus socius vertinu kaip tikrai šaunų kolektyvą, tikrai puikiai atliekantį visas atsirandančias užduotis. Bendraujant su asmenine mums paskirta įmonės atstove galima atsiliepti tik gerai, nes visi mūsų lūkesčiai patenkinti. Dėkui už gerą darbą.

MB „Baltoji biotechnoligija“
A. Jurys
daugiau

Jūsų firmos paslaugomis naudojamės ~ 7 mėnesius – tai nėra ilgas laikas. Galiu pasakyti tik tiek, kad į iškilusius klausimus buhalterė Žaneta Stundžienė reaguoja greitai, matosi jog žmogus išmano savo darbą yra paslaugi, klausimus išsprendžia per minimalų laiką. Maloniai bendrauja telefoninių pokalbių metu. Atsakymus pateikia konkrečiai ir aiškiai. Paslaugų kokybė tenkina ir puikiai atitinka mūsų lūkesčius.

UAB „Mistiq“
UAB „Mistiq“
A. Stefanina
daugiau

Bendradarbiaujame su įmone Bonus Socius pirmus metus, bet jau galime įvertinti jų profesionalumą ir atsidavimą darbui bei klientams. Visada viskas atliekama laiku ir kokybiškai. Buhalterė Diana, su kuria tiesiogiai bendraujame yra labai gera savo srities specialistė ir visada galime ja pasitikėti. Jau dabar matome, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ne vienerius metus.

MB „OG rings“
MB „OG rings“
J. Žeruolytė
daugiau

Vertiname bendradarbiavimą su “Bonus socius”, nes visada malonu dirbti su savo srities profesionalais. Į visus iškilusius klausimus gauname tikslius ir argumentuotus atsakymus, apskaita tvarkoma atidžiai ir laiku. Kadangi mūsų įmonei sezoniškumas daro gana nemažą įtaką – itin palankiai vertiname lanksčią atsiskaitymo tvarką, kai buhalterinių paslaugų kaina priklauso nuo apskaitos dokumentų kiekio. Nuoširdžiai dėkojame “Bonus socius” ir su mumis daugiausiai dirbančiai Danutei Mendelienei.

VŠĮ „Camane“
VŠĮ „Camane“
S. Gerdauskas
daugiau

Esu labai patenkintas Bonus Socius komandos darbu. 10/10. Kompetentingai greitas vadovas, profesionaliai tikslios darbuotojos. Gavau ir gaunu atsakymus į man rūpimus klausimus. Džiaugiuosi, kad man patariama, kaip tvarkytis, į ką atkreipti dėmesį. Jaučiuosi saugiai, žinodamas, kad viskas gerai, viskas laiku, padaryta kas reikalinga gerai ir laiku. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Dianai, Rūtai ir Laimiui!

UAB „Archyvo naikinimo paslaugos“
UAB „Archyvo naikinimo paslaugos“
M. Baltrūnienė
daugiau

Įmonės veikla, kaip jachta jūroje. Kiekviena diena skirtinga, ir štiliai būna čia ir uraganai. Tik su gera komanda gali įveikti sunkum us ir veržtis į priekį. Džiaugiamės, kad mūsų įguloje yra Natalija, kuri padeda mums vairuoti mūsų jachtą į priekį. Ačiū Bonus socius kolektyvui.

MB „Piritas“
MB „Piritas“
G. Krištopaitis
daugiau

Džiugina profesionali man paskirta buhalterė (Danutė Svirskaitė), malonus jos bendravimas ir asistavimas telefonu iškylančiais klausimais.

UAB  „E. bosas“
UAB „E. bosas“
D. Bagdonas
daugiau

Džiugina konkretumas ir nuoseklumas. Visa kita – puiku!

MB „Digero“
MB „Digero“
Donatas. D.
daugiau

Viskas super. Noriu išskirtinai pagirti man priskirtą buhalterę (Božena Sliževska) : greitas ir malonus bendravimas.

UAB „Beninas“
UAB „Beninas“
L. Makalauskienė
daugiau

Nuostabi įmonė, kol kas nieko neketinu keisti, atsako į visus klausimus labai greitai ir draugiškai (buhalterė Tatjana Boreiša). Ačiū Jums už pagalbą!

MB „Cognitio“
MB „Cognitio“
T. Kildušis
daugiau

Savo įmonės veikloje stengiamės koncentruotis į tai kas padeda uždirbti pinigus. Todėl nenorime skirti dėmesio buhalterijos niuansams. Esame patenkinti bendradarbiavimu su Bonus Socius, nes turime mums priskirtą buhalterę  į kurią galime bet kada kreiptis ir kuri mus konsultuoja ar sutvarko reikiamus dokumentus. O samdyti buhalterę, mums kaip pradedančiai įmonei būtų nepraktiška.

UAB „Litmus pro hygiena“
UAB „Litmus pro hygiena“
E. Lekerauskas
daugiau

Gera žinoti, kad šalia turi tikrą komandos narį visada pasirengusį padėti, patarti ir atsakyti į iškilusius klausimus. „Bonus socius“ tikrai patikimas partneris.

UAB „Marketspot group“
UAB „Marketspot group“
Z. Khodjaev
daugiau

Могу лишь сказать одно, работая с компанией Bonus Socius, проблем с бухгалтерией и прочими вопросами связанными с налоговой базой, итд нет. В качестве примера, в 2013 году, налоговая получив не правильные отчеты, сняла не малую сумму денег, (очень не малу) со счета компании, все это произошло по вине прежней бухгалтерской компании, которая кстати даже неудосужилась исправить свою ошибку. После обратился в Bonus Socius, лично к управляющему компании Лаймису Янчиунасу, который все предельно четко , ясно объяснил. Как работает компания, какие требования итд, ничего туманного и поверхностного, как это бывает у некоторых компаний которые оказывают подобные услуги. В итоге, вопросы с налоговой и возвратом средств, которые сняла налоговая, были полностью закрыты и сумма была возвращена в полном объеме. Хочу заметить что, никуда ездить, бегать, звонить, итд не пришлось, все было сделано бухгалтером Diana Mačionienė, которой хочу выразить отдельную благодарность. Все очень корректно, профессионально, и четко.

UAB Ženkliukų amatas
UAB Ženkliukų amatas
M. Stukas
daugiau

Vertiname bendradarbiavimą su UAB „Bonus socius“ už profesionalumą ir lankstumą, atsižvelgiant į mūsų poreikius. Tikimės ir tolesnio sėkmingo bendradarbiavimo ir augimo kartu.

SIA „KL INDUSTRIES“
SIA „KL INDUSTRIES“
K. Poļanska
daugiau

Хотим сказать, что пользуемся вашими услугами уже год. Сотрудничество хорошее, услуги предоставляются качественно и в срок. Отдельное спасибо Svetlana Zimnickienė, которая нас ведет. Очень компетентный и отзывчивый сотрудник.

MB „Fonta“
MB „Fonta“
M. Šlekys
daugiau

Džiugina bendravimas ir teikiama geranoriška Boženos Sliževskos pagalba. Manau viską darot labai gerai.

MB „Emgita“
MB „Emgita“
G. Juonytė-Skominienė
daugiau

Viskas puiku, buhalterė Božena tobulai atlieka savo darbą, visada atsako į rūpimus klausimus, padeda, pataria. Dėkoju Jai ir visai Jūsų komandai.

MB „TV lingua“
MB „TV lingua“
A. Sabaliauskaitė
daugiau

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su buhaltere Danute Mendeliene. Puiku, kai galima be užuolankų kreiptis visais rūpimais klausimais – visada gausi išsamų atsakymą! Be to, Danutė labai malonus ir šiltas žmogus.