');?>

Отзывы

Мы обслуживаем 566 клиентов (2020-09-01)

UAB „Socialus marketingas“
A. Žakas
больше

Sėkmingai judėti į priekį galima tada, kai dirbi su savo srities profesionalais, kuriais pasitiki. Su “buhalterės.lt” mes dirbame jau trejus metus ir dar nė karto nekilo dvejonių dėl kompetencijos, patirties ar supratimo. Esame visapusiškai patenkinti ir džiaugiamės, galėdami augti kartu, nors pasiūlymų iš įvairių konkurentų gauname kone kiekvieną savaitę.

MB „Esprenda“
R. Yla
больше

Labiausiai džiugina operatyvumas, greitis, greitos konsultacijos ir išsamūs paaiškinimai.

UAB „Dogus“
D. Česnavičius
больше

buhalterės.lt atlieka savo darbą kruopščiai, sąžiningai ir laiku. Ypatingai dėkingas mums priskirtai buhalterei už išsamius atsakymus, patarimus ir gerą nuotaiką. Šią įmonę drąsiai rekomenduoju.

UAB „Vaiduokliai“
V. Šulniūtė
больше

Jau daug metų dirbame su „buhalterės.lt“, nes jie operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus su buhalterine apskaita, o prireikus – išsamiai konsultuoja. Taip pat rūpinasi klientais – siunčia priminimus, aktualias naujienas ir klausia klientų nuomonės.

UAB „Salvus orbis“, MB „Sveika planeta“
V. Tombak
больше

Su buhalterinių paslaugų įmone „buhalterės.lt“ bendradarbiauju beveik pusantrų metų. Šią firmą drąsiai rekomenduočiau bet kam, kas tik paklaustų mano patarimo, ir štai kodėl: Geras servisas — tas, kurio nepastebi, nes pasitiki. Kuo geresnis tiekėjas — interneto, ryšio, vandens ar elektros — tuo rečiau apie jį prisimeni. Buhalterinė apskaita tuo nesiskiria nuo kitų paslaugų: kuo ji profesionalesnė, tuo mažiau pastebima ir tuo labiau patikima. Jų darbo nepastebi tol, kol pačiam neiškyla klausimų. Tiesiog žinai, kad viskas bus padaryta gerai ir laiku. O klausimui iškilus, gausi profesionalų bei geranorišką atsakymą per trumpiausią laiką, be varginančių formalumų.

Ačiū jums, kolegos!

MB „Laboratorija“
L. Merkevičius
больше

Rekomenduoju buhalterės.lt mažoms pradedančioms įmonėms. Greitas įmonės atidarymas, malonus aptarnavimas, kainos pritaikytos mažai įmonei.

MB „Liauksmina“
J. Liauksminas
больше

buhalterės.lt vertinu kaip tikrai šaunų kolektyvą, tikrai puikiai atliekantį visas atsirandančias užduotis. Bendraujant su asmenine mums paskirta įmonės atstove galima atsiliepti tik gerai, nes visi mūsų lūkesčiai patenkinti. Dėkui už gerą darbą.

MB „Baltoji biotechnoligija“
A. Jurys
больше

Jūsų firmos paslaugomis naudojamės ~ 7 mėnesius – tai nėra ilgas laikas. Galiu pasakyti tik tiek, kad į iškilusius klausimus buhalterė Žaneta Stundžienė reaguoja greitai, matosi jog žmogus išmano savo darbą yra paslaugi, klausimus išsprendžia per minimalų laiką. Maloniai bendrauja telefoninių pokalbių metu. Atsakymus pateikia konkrečiai ir aiškiai. Paslaugų kokybė tenkina ir puikiai atitinka mūsų lūkesčius.

UAB „Mistiq“
UAB „Mistiq“
A. Stefanina
больше

Bendradarbiaujame su įmone buhalterės.lt pirmus metus, bet jau galime įvertinti jų profesionalumą ir atsidavimą darbui bei klientams. Visada viskas atliekama laiku ir kokybiškai. Buhalterė Diana, su kuria tiesiogiai bendraujame yra labai gera savo srities specialistė ir visada galime ja pasitikėti. Jau dabar matome, kad mūsų bendradarbiavimas tęsis ne vienerius metus.

Buhalteres.lt misija

Миссия

Предоставлять бухгалтерские услуги с максимальным вниманием для каждого клиента.

Buhalteres.lt vizija

Видение компании

Самая современная бухгалтерская фирма, которая примером являеться для других компаний.

Надежный и современный бухгалтерский учет

  • На запросы отвечаем незамедлительно;
  • С клиентами общаемся при помощи программ Skype, Viber, WhatsApp в том числе;
  • У нас установлена программа CRM, и все задачи бухгалтеров автоматизированы;
  • У Вас есть возможность пользования бухгалтерской программой;
  • Договор по оказанию услуг Вы можете расторгнуть в любой момент;
  • Мы владеем как литовским, так и русским и английским языками;
  • Несем полную ответственность за свою работу, наша деятельность застрахована на 10000 €;
  • Все члены команды подписали договоры о конфиденциальности.